Specjalista / Specjalista Wiodący ds. Systemów Bezpieczeństwa
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
ENERGA – OPERATOR S.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie Systemem Kontroli Dostępu
  • Administrowanie Systemem Sygnalizacji Włamania i Napadu
  • Administrowanie Systemem Telewizji Dozorowej
  • Administrowanie Systemem Paszportyzacji
  • Udział w procesach serwisowych Systemów Ochrony Technicznej
  • Administrowanie Systemami zainstalowanymi w Oddziałowych Stacjach Monitorowania Alarmów
  • Nadzór i kontrola realizacji zadań z zakresu ochrony osób i mienia

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie – min. rok na stanowisku związanym z obszarem bezpieczeństwa fizycznego oraz zabezpieczeń technicznych
  • Znajomość Ustawy o ochronie osób i mienia
  • Obsługa programów pakietu MS Office
  • Znajomość systemów informatycznych w obszarze systemów bezpieczeństwa technicznego
  • Znajomość technologii, technik i narzędzi pracy w obszarze systemów bezpieczeństwa
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność, w tym gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

Mile widziane

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Zaangażowany zespół specjalistów
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Potencjał do rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • Wsparcie opiekuna w okresie wdrożeniowym
  • Doceniamy ludzi z pasją
  • Bogaty pakiet korzyści pozapłacowych
  • Brak dresscode
  • Wiata rowerowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej

Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851