Specjalista / Specjalista ds. rozliczeń funduszy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W RZESZOWIE
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa techniczna wniosków o dofinansowanie
  • Ocena formalna i merytoryczna wniosków o dofinansowanie
  • Sporządzanie projektów umów pożyczek i dotacji oraz innych dokumentów związanych z prowadzonymi zadaniami z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej
  • Analiza dokumentacji dotyczącej rozliczania częściowego i końcowego zadań (protokołów, faktur, kosztorysów) pod względem ich kompletności, wiarygodności, zgodności z warunkami umowy pożyczki lub dotacji. Sporządzanie dyspozycji wypłat rat pożyczek i dotacji
  • Prowadzenie kontroli realizacji przedsięwzięć finansowanych przez Wojewódzki Fundusz pod względem rzeczowym i finansowym
  • Nadzorowanie realizacji umów, w tym ustalonego w umowie zakresu rzeczowego i finansowego zadania oraz planowanego efektu ekologicznego
  • Udzielanie informacji o dostępnych źródłach finansowania przedsięwzięć oraz konsultacji w zakresie koniecznych do spełnienia kryteriów
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego, w tym pracbiurowych

Nasze wymagania

  • ukończenie w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym, studiów magisterskich lub inżynierskich
  • wiedza z obowiązujących przepisów prawa dotyczących: ochrony środowiska i gospodarki wodnej, energetyki, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, prawa pomocy publicznej, odnawialnych źródeł energii oraz termomodernizacji budynków, źródeł finansowania przedsięwzięć z dziedziny ochrony środowiska i gospodarki wodnej
  • dyspozycyjność związana z koniecznością pracy w terenie (obszar województwa podkarpackiego)
  • umiejętność prowadzenia samochodu, prawo jazdy kat. B
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku
  • przedłożenie kompletu dokumentów i oświadczeń: list motywacyjny, CV, kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kopia prawa jazdy, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celu rekrutacji, oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

O nas

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie działa na podstawie ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. - Prawo ochrony środowiska (Dz.U.2018.799) jako samorządowa osoba prawna w rozumieniu art. 9 pkt 14 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz.U.2017.2077 z późn.zm.).

Zasady, organizację i tryb działania Wojewódzkiego Funduszu określa ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ŚRODOWISKA z dnia 13 grudnia 2017 r. w sprawie trybu działania organów wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej (Dz.U.2017.2386) oraz „Regulamin Organizacyjny Biura WFOŚiGW w Rzeszowie”.

Środki przeznaczane na wsparcie realizacji zadań ochrony środowiska pochodzą m.in. z wpływów z tytułu opłat za korzystanie ze środowiska i administracyjnych kar pieniężnych pobieranych za nieprzestrzeganie warunków korzystania ze środowiska. Środki finansowe przeznaczone przez Wojewódzki Fundusz na dofinansowanie zadań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej, są środkami publicznymi w rozumieniu ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2017.1579 z późn.zm.).

Klauzula informacyjnaZgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:•Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie z siedzibą w ul. Zygmuntowska 9; 35-025 Rzeszów,•Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – mail grzegorz.wacek@wfosigw.rzeszow.pl,•Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,•Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, oraz dla 5 najlepiej ocenionych kandydatów przez okres archiwizacji,•Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,•Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,•Pani/Pana dane nie będą poddane zautomatyzowanym procesom związanym z podejmowaniem decyzji, w tym profilowaniu,•Pani/Pana dane nie będą przekazane odbiorcom w państwach znajdujących się poza Unią Europejską i Europejskim Obszarem Gospodarczym lub do organizacji międzynarodowej,•Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,•Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa i umożliwi realizację ustawowych zadań oraz załatwienie inicjowanych przez Panią/Pana spraw. Niepodanie wymaganych danych będzie skutkować niezałatwieniem sprawy.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851