Specjalista Psychoterapii Uzależnień
  • Kraków, Podgórze
małopolskie, Kraków, Podgórze, małopolskie, Polska
Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • psychoterapia indywidualna i grupowa
  • udział w zebraniach społeczności oddziału
  • udział w przygotowaniu planu terapii
  • udział w superwizji
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi procedurami

Zatrudnienie w Oddziale dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychicznymi.

Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • certyfikat Psychoterapeuty Uzależnień lub w trakcie szkolenia
  • doświadczenie w zawodzie

Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • superwizje
  • wsparcie merytoryczne i wdrożenie na stanowisku
  • pracę w godzinach 7:30 – 15:05 lub innych do uzgodnienia

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293