SPECJALISTA OBRÓBKI SKRAWANIEM (Frezer)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
CANPACK S.A
23. 3. 2024

Lokalizacja:
Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obróbka tokarska elementów na podstawie dokumentacji,
  • Wykonywanie części zamiennych do maszyn i urządzeń,
  • Regeneracja zużytych części zamiennych,
  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi oraz udział w przeglądach i remontach linii,
  • Modernizacja istniejących urządzeń na liniach.

OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany),
  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Min.  2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze,
  • Umiejętność obsługi konwencjonalnej tokarki, frezarki,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Zdolności manualne,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi szlifierki do płaszczyzn.

NASZA OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne + dodatek zmianowy,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia,
  • Rozbudowany pakiet motywacyjno-socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu,
  • Sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na świecie.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Bydgoszcz
  • Frezer Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190