Frezer CNC
  • Bydgoszcz
Frezer CNC
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa frezarki sterowanej numerycznie:
  • przygotowanie detalu w zakresie prawidłowego montażu na stole maszyny,
  • przygotowanie i sprawdzenie narzędzi przed rozpoczęciem obróbki,
  • kontrola w zakresie prawidłowości wykonania detalu w trakcie obróbki,
  • weryfikacja prawidłowości wykonania detalu (w zakresie jakościowo – wymiarowym) po skończonej obróbce.

WYMAGANIA:
  • znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie średnie zawodowe lub techniczne,
  • podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych i skrawających,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość sterowania Sinumerik 840D,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,
  • Umiejętność programowania.

OFERUJEMY:
  • pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w systemie weekendowym po 6-miesięcznym okresie wdrożenia,
  • szkolenie z zakresu obsługi suwnic na koszt pracodawcy,
  • pakiet socjalny, pakiety sportowe, prywatna opieka medyczna, zwrot kosztów dojazdów, owoce w pracy, kasa zapomogowo-pożyczkowa.

  • Praca Bydgoszcz
  • Frezer Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532