Specjalista Montażu Urządzeń Dźwigowych / Finisher
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
KONE
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie urządzenia do finalnego uruchomienia;
  • Przeprowadzanie kontroli jakości montażu po jego zakończeniu i przygotowanie listy koniecznych poprawek;
  • Współprowadzenie lub samodzielne prowadzenie prac montażowych, jeśli zachodzi taka potrzeba;
  • Uczestnictwo w finalnym uruchomieniu, testach przeciwpożarowych i innych powiązanych z bezpieczeństwem w budynku;
  • Przeprowadzenie procesu przekazania dźwigu Klientowi oraz do działu Serwisu.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia w montażu i uruchamianiu urządzeń dźwigowych (preferowane doświadczenie z urządzeniami KONE);
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
  • Znajomość zasad jakości i bezpieczeństwa oraz świadomość wymagań środowiskowych;
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 KV;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Umiejętność współpracy z innymi.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Kwartalny system premiowy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy)
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny; kanrtę MyBenefit (z możliwością wybrania Kartę Multisport); dodatkowe ubezpieczenie na życie; Program Wsparcia Pracowników.

  • Praca Wrocław
  • Technik urządzeń sanitarnych Wrocław
  • Specjalista SEO Wrocław
  • Specjalista SEM Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080