BRYGADZISTA DZIAŁ MONTAŻU praca na stałe z zakwaterowaniem
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
firma
29. 4. 2024

Firma zajmująca się wytwarzaniem wyrobów ogrodowych zatrudni na stanowisko BRYGADZISTA NA DZIAŁ MONTAŻU.
Obowiązki na stanowisku:
-rozdawanie załodze pracy na montażu elementów drewnianych
-robienie raportów pracy pracowników zmiany
-szkolenie pracowników przy stanowiskach montowania elementów drewnianych
Wymagania co do stanowiska:
-Mile widziane doświadczenie w przemyśle drzewnym
-Mile widziane wykształcenie techniczne
-umiejętność pracy w zespole
-umiejętność zarządzania zespołem
Oferujemy stabilną pracę w zgranym zespole!!!
Kontakt pod numerem telefonu: 601 871 958
lokalizacja : nowe miasteczko praca z możliwością zakwaterowania

  • Praca Wrocław
  • Brygadzista Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864