Specjalista Kampanii Płatnych - Meta & Google Ads
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Adtrip
6. 6. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista Kampanii Płatnych.

Kim jesteśmy i co robimy?

Adtrip to agencja performance zajmująca się obsługą Meta, Google, TikTok & Pinterest Ads dla klientów eCommerce. Poza kampaniami reklamowymi specjalizujemy się w email marketingu i tworzeniu reklam video UGC.

Obowiązki:

  • Planowanie, ustawianie, optymalizacja i prowadzenie kont reklamowych klientów na platformach Meta, Google, TikTok, Pinterest
  • Prowadzenie komunikacji z klientem na platformie Slack
  • Przeprowadzanie cyklicznych spotkań online z klientami poprzez Zoom / Google Meet / MS Teams
  • Cykliczne raportowanie prowadzonych działań w formie pisemnej lub video Loom
  • Tworzenie strategii rozwoju i wdrażanie działań zwiększających sprzedaż
  • Onboarding nowych klientów
  • Przeprowadzanie warsztatów zerowych z klientem w celu rozpoznania Buyer Person i USPs
  • Współpraca z grafikami i copywriterami
  • Analiza działań konkurencji
  • Uczestniczenie w spotkaniach zespołu Adtrip poprzez Zoom / Google Meet / MS Teams
  • Współpraca z działem Marketing Automation & Email Marketingu
  • Współpraca z działem Video UGC

Nasze wymagania:

  • Znajomość i biegłość w obsłudze Meta i Google Ads
  • Umiejętność prowadzenia kontaktu z klientem
  • Doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii w zależności od poziomu lejka sprzedażowego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, analizy danych oraz wyciągania wniosków
  • Znajomość trendów w obszarze digital marketingu
  • Strategiczne myślenie oraz łatwość oceny spraw w szerszym kontekście biznesowym
  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej (samodzielność, sumienność, zaangażowanie, wytrwałość)

Oferujemy:

  • Pracę w 100% zdalną
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów/rozwiązań
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Wdrożenie w TikTok i Pinterest Ads
  • Szkolenia z zakresu email marketingu, marketing automation
  • Szkolenia z obsługi narzędzia Figma
  • Duży zakres samodzielności
  • Wyjazdy integracyjne
  • Wynagrodzenie od 9 000 do 12 000 zł netto
  • Kontrakt B2B

  • Praca Wrocław
  • Specjalista SEO Wrocław
  • Specjalista SEM Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080