Praca na stanowisku masażystka
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Vital & relax
23. 5. 2024

W związku z rozwojem branży vital & relax poszukujemy osoby na stanowisko : masażystka .
Praca dotyczy salonu masażu gdzie głównie wykonujemy zabiegi na całe ciało, wiec niezbędna jest otwarta głowa , pewność siebie lub chęć jej zdobycia .
Z technicznych wymagań :
- punktualność ,
- dyspozycja min . 3 dni w tygodniu ,
- odpowiedzialne podejście do pracy ,
- miła aparycja
Znajomość języka angielskiego mile widziana
Praca w młodym zespole :)
Zakres obowiązków :
- wykonywanie zabiegów
- dbanie o kontakt z klientem
- dbanie o czystość w miejscu pracy
Zapewniamy :
- szkolenie oferowane od podstaw - doświadczenie nie wymagane .
- wsparcie na każdym kroku do uzyskania samodzielności w wykonywaniu seansów - jest dla nas bardzo istotne , stąd dokładamy wszelkich starań by komfortowo wejść w świat masaży .
Wynagrodzenie wypłacane codziennie , umowa o prace po okresie próbnym . Zarobki +- 5 - 7 tys miesięcznie .
Zapraszam do kontaktu telefonicznego , sms-owego lub mailowego z dopiskiem „ praca salon masażu „

  • Praca Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509