Specjalista/ka ds. Platform sprzedażowych z j.angielskim
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
ianpav LTD
11. 4. 2024

Praca związana z wystawianiem aukcji i prowadzeniem kont na na platformach handlowych Amazon, eBay i Woocommerce.
W związku z rozbudową zespołu niewielka firma z branży e-commerce poszukuje osób do współpracy przy wystawianiu aukcji na zagranicznych platformach sprzedażowych na rynku angielskim.
Zakres obowiązków:
- Przygotowanie i dodawanie ofert (wraz z tworzeniem treści, obróbką zdjęć i przygotowaniem grafik) z użyciem oprogramowania Excel, Linnworks, Lightroom, PS oraz ich optymalizacja na platformy sprzedażowe Amazon, eBay, Woocommerce i inne e-markety na rynku angielskim,
- Kontrola kosztów, prowizji. opłat,
- Opieka nad kontami Amazon, eBay, Woocommerce i na innych platformach sprzedażowych na rynku angielskim
- Optymalizacja Wdrażanie zmian w kontach na platformach w celu zwiększenia sprzedaży.
- Tworzenie, koordynowanie kampanii reklamowych na tych platformach i ich optymalizacja.
Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego min B1,
- Umiejętność szybkiego uczenia się, szczególnie nowych technologii IT,
- Samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość a także umiejętność łączenia myślenia kreatywnego z analitycznym,
- Dobra znajomość programów Excel, podstaw Photoshop, Lightroom, mile widziana znajomość systemu Linnworks oraz biegła obsługa komputera i zainteresowanie nowymi technologiami IT (AI),
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku jako specjalista lub młodszy specjalista,
- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu konta Amazon Seller i znajomość obsługi systemu reklamowego Amazon,
- Mile widziana znajomość obsługi narzędzi analitycznych do sprzedaży na platformie Amazon,
- Mile widziane doświadczenie z zakresu marketingu internetowego.
Co możemy zaoferować:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną lub B2B,
- Prace w centrum Nowego Sącza od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 z późniejszą możliwością pracy hybrydowej.
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży.
- Niezbędne wsparcie zespołu przy wdrożeniu oraz szkolenia.
- Przyjazną atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem.
- Samodzielność w działaniu.
Branża: e-commerce
6000-10000 zł brutto w zależności od umowy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Prosimy w CV o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IANPAV LTD w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. PR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zakupów Nowy Sącz
  • Specjalista ds. marketingu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ofertowania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zarządzania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Eksportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. transportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. HR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. turystyki Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782