Specjalista IT ds. SAP HR (ABAP)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Animex Foods sp. z o.o.
13. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja zmian lub nowych rozwiązań w programach w SAP HR (ABAP),
  • Wsparcie projektów w obszarze SAP HCM,
  • Współpraca z pionami merytorycznymi w zakresie analizy potrzeb, wymagań, procesów HR, testów nowych rozwiązań oraz bieżącej eksploatacji aplikacji,
  • Analiza potrzeb, procesów i wymagań działów HR w celu dostarczenia optymalnego rozwiązania - przygotowywanie/projektowanie nowych funkcjonalności na potrzeby Działu HR,
  • Podążanie za najnowszymi trendami i zmianami w dziedzinie rozwoju SAP,
  • Współpraca z innymi działami w ramach IT w celu zapewnienia spójności rozwiązań/funkcjonalności wykorzystywanych w procesach HR.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu systemów SAP, programowaniu rozwiązań pod potrzeby HR,
  • Znajomość co najmniej jednego z modułów PY, TM, PA, OM,
  • Znajomość procesów biznesowych HR,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność szybkiej nauki oraz dzielenia się wiedzą,
  • Elastyczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel).

Mile widziane

  • Znajomość SAP FIORI, ESS, Success Factor
  • Znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji pełnej ciekawych projektów w obszarze IT,
  • Dużą samodzielność w kreowaniu rozwiązań IT w swoim obszarze
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Swobodną atmosferę pracy
  • Pakiet dodatków pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Klauzula informacyjna o administratorze danych osobowych w procesie rekrutacji:[Administrator Danych Osobowych Administratorem danych osobowych podanych przez osobę przesyłającą dokumenty aplikacyjne są wspólnie spółki Grupy Smithfied Polska związane porozumieniem o współadministracji dalej: Współadministratorzy. Wyciąg z przedmiotowego porozumienia został opublikowany na stronie www.animex.pl oraz www.agriplus.pl (w zakładce „Dane osobowe”). To te podmioty wspólnie ustalają cele i sposoby przetwarzania Twoich danych osobowych. Współadministratorzy wyznaczyli następujący punkt kontaktowy dla osób, których dane dotyczą: Biuro Ochrony Danych Osobowych Smithfield Polska: ul. Chałubińskiego 8, 00 – 613 Warszawa, adres mailowy: inspektorod@animex.pl oraz inspektorod@agriplus.pl.Współadministratorzy celem bieżącego monitorowania prawidłowego przestrzegania zasad ochrony danych osobowych powołali Inspektora Danych Osobowych, możesz się z nim skontaktować pod adresem, wskazanym powyżej lub elektronicznie wysyłając wiadomość na adres: inspektorod@animex.pl lub inspektorod@agriplus.pl.Pełną informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj:http://www.animex.pl/wp-content/uploads/2020/06/6.-Klauzula-informacyjna-dla-kandydatów-do-pracy-i-współpracy.pdf

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458