Specjalista IT
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Praca.pl
18. 9. 2024

Opis stanowiska:

  • Konfiguracja i zarządzanie infrastrukturą informatyczną
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów sieciowych w firmie, w tym na hali produkcyjnej
  • Zapewnienie zgodności z normami firmy i normami bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (IT lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w administracji infrastrukturą informatyczną

  • Biegła znajomość systemów Windows Server 2012/2016/2019 i Windows 7/10
  • Doświadczenie w pracy z VMware ESX 6.x/7.x
  • Umiejętność konfiguracji sieci LAN, WAN, WLAN
  • Biegłość w obsłudze SQL Server 2012/2014/2019
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego i j. polskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Finansowanie nauki języków obcych
  • Uczestnictwo w szkoleniach
  • Nowoczesne platformy e-learningowe
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Dofinansowane posiłków w firmowej kantynie

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gorzów Wielkopolski
  • Administrator IT Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista SEO Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista SEM Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584