Specjalista inwestycji WN - stacje energetyczne
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Stoen Operator Sp. z o.o.
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów oraz wsparcie zespołu w prowadzeniu projektów związanych z budową i modernizacją sieci energetycznej obszaru WN i SN
  • udział przy opracowywaniu koncepcji oraz projektów dla budowy lub modernizacji sieci WN i SN
  • analizowanie i akceptowanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • współpraca z wykonawcami zewnętrznymi prowadzącymi prace inwestycyjne na obiektach Stoen Operator
  • monitorowanie i nadzorowanie robót budowlano-montażowych w terenie w charakterze inspektora nadzoru
  • rozliczanie projektów inwestycyjnych pod względem merytorycznym
  • prowadzenie gospodarki związanej z uzgadnianą dokumentacją projektową, dokumentacją powykonawczą w tym protokołami sprawdzeń

Nasze wymagania

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z budową sieci i urządzeń elektroenergetycznych WN i SN
  • znajomość norm i przepisów w zakresie budowy i modernizacji sieci elektroenergetycznej
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do kierowania robotami budowlanymi
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole, i komunikatywność

To oferujemy

  • hybrydowy model pracy 50/50
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze

Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dzięki wysokiej klasy specjalistom, oraz nowoczesnym, przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy sieci. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!

  • Praca Warszawa
  • Certyfikator energetyczny Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293