Inżynier centralnego działu inwestycji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
REMONDIS Sp. z o.o.
17. 5. 2024

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się recyklingiem oraz kompleksową gospodarką odpadami. W Polsce REMONDIS jest obecny już 30 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w blisko 50 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem na rynku polskim obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Zakres obowiązków:

  • Wsparcie organizacyjne w pracy działu inwestycyjnego;

  • Wsparcie w procesie przygotowania inwestycji:

    • Przygotowanie prezentacji, zestawień oraz budżetów;

    • Wykonywanie rysunków m.in. planów zagospodarowania baz;

    • Udział w wizjach lokalnych;

    • Analiza opracowań projektowych pod kątem spełnienia standardów budowlanych REMONDIS;

    • Kompletowanie dokumentów procedur decyzyjnych;

    • Opracowanie zestawień porównawczych ofert;

  • Wsparcie w procesie realizacji inwestycji:

    • Udział w radach budowy, protokołowanie;

    • Kompletowanie dokumentacji fazy wykonawczej z kontrolą wydatków.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Budownictwo, Inżyniera Środowiska, Elektrotechnika lub pokrewne);

  • Min. 1 rok praktycznego doświadczenia zawodowego również na budowie;

  • Dobra znajomość programu AutoCAD oraz pakietu Office (szczególnie MS Excel i Power Point);

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1.

Oferujemy:

  • Zdobywanie doświadczenia w zarządzaniu projektami;

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole;

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, na życie oraz kartę MULTISPORT).

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353