Specjalista HR (obszar kadrowy)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
HR for Business Sp. z o.o.
16. 9. 2024

HR for Business Sp. z o.o., spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca usługi administracyjne dla spółek Grupy, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HR (obszar kadrowy z elementami płac)

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych z bieżącą obsługą kadrowo-płacową pracowników administracyjnych
  • Przygotowywanie, kontrola i koordynacja działań dotycząca obiegu dokumentów kadrowo-płacowych
  • Udział w tworzeniu nowych wzorów dokumentów, aktów wewnętrznych oraz procedur w obszarze kadrowo-płacowym
  • Ewidencja czasu pracy – kontrola, analiza i koordynacja działań związanych z prawidłową ewidencją czasu pracy pracowników
  • Umowy cywilnoprawne – sporządzanie, weryfikacja oraz analiza poprawności danych wprowadzenia do systemu SAP, współpraca z działem prawnym przy tworzeniu nowych wzorów umów
  • Stałe monitorowanie prawidłowości działań kadrowo-płacowych w podległym Regionie
  • Przygotowywanie raportów bieżących oraz kontrolnych, mających na celu nadzór nad prawidłowością danych HR w systemie SAP
  • Współpraca z działem prawnym w zakresie przygotowywania dokumentacji i informacji dotyczących spraw pracowniczych oraz bieżącej obsługi
  • Współpraca ze Związkami Zawodowymi

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie kadrowo-płacowym
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu SAP mile widziana
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji w zespole
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej organizacji biznesowej
  • Dużą samodzielność na stanowisku
  • Możliwość współpracy ze specjalistami z innych działów firmy
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Specjalista SEO Wrocław
  • Specjalista SEM Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584