Specjalista Ewidencji Papierów Wartościowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Dom Maklerski Noble Securities
8. 6. 2024

Dom Maklerski Noble Securities S.A.
obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:Kraków / Warszawa

Opis stanowiska:

  • realizacja operacji związanych z papierami wartościowymi
  • obsługa zdarzeń korporacyjnych oraz pożytków z instrumentów finansowych
  • obsługa rozliczeń transakcji na papierach wartościowych
  • prowadzenie ewidencji papierów wartościowych, w tym analiza i uzgadnianie ich kont oraz sporządzanie bilansów
  • obsługa finansowa rachunków papierów wartościowych klientów w systemie ewidencyjnym
  • prowadzenie i obsługa depozytu papierów wartościowych, w tym obsługa świadczeń
  • współpraca z innymi komórkami, podmiotami rynku finansowego
  • udział we wdrażaniu nowych wersji oprogramowania systemów operacyjnych

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość regulacji Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A.
  • wykształcenie ekonomiczne (preferowane ekonomia, finanse, matematyka)
  • znajomość zasad funkcjonowania rynku kapitałowego
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz podstaw rachunkowości
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • zaangażowanie, samodzielność, dokładność oraz sumienność
  • dyspozycyjność w związku z pracą w trybie zmianowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość pracy w trybie zdalnym
  • pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport Benefit System
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • przyjazną atmosferę pracy

PRACUJĄC W NOBLE SECURITIES OTRZYMASZ:

Stabilne warunki zatrudnienia

Opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny

Umowę o pracę

Możliwość rozwoju zawodowego

Ubezpieczenie na życie

Aplikacje (CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj).

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

#J-18808-Ljbffr

  • Praca Kraków
  • Makler papierów wartościowych Kraków
  • Specjalista SEO Kraków
  • Specjalista SEM Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370