SPECJALISTA DS.WYCEN STOLARKI DREWNIANEJ I ALUMINIOWEJ
  • Toruń
Toruń, Chrzanowskiego 23b, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE "AGAD" SP.Z O.O
27. 4. 2024
od 5 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
•Sporządzanie wycen przetargowych okien, drzwi i fasad z drewna i aluminium
•Sporządzanie kalkulacji i ofert dla klientów indywidualnych
•Opracowywanie techniczne zleceń stolarki aluminiowej
•Przygotowywanie dokumentacji technicznej projektów wykonawczych oraz dokumentacji powykonawczej

Inne wymagania
[Inne : • Mile widziana umiejętność obsługi programów Stolcad, Liczokno, Rodos

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Toruń
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Toruń
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Toruń
  • Specjalista ds. kadr i płac Toruń
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Toruń
  • Specjalista SEM Toruń
  • Specjalista SEO Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Specjalista ds. finansów Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570