Specjalista / Specjalistka ds. sprawozdawczości i raportowania
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
NES Global Talent
8. 5. 2024

Rekrutacja dla lidera firmy z branży budowlanej na stanowisko:
Obowiązki:

  • Raportowanie (przygotowywanie danych do raportów oraz raportów, m.in. rozliczeniowych, kwartalnych, półrocznych i rocznych) do zarządu, na giełdę etc.
  • Tworzenie not do raportowania grupowego
  • Sprawozdawczość finansowa (opracowywanie, przygotowywanie sprawozdań jednostkowych do KRS, całościowych, wybranych sprawozdań statystycznych)
  • Dokonywanie niezbędnych księgowań w ramach obsługiwanych procesów z zakresu sprawozdawczości
  • Przygotowywanie analiz finansowych dla zarzadu etc.
  • Gromadzenie niezbędnych danych finansowych
  • Uzgadnianie macierzy wzajemnych transakcji
  • Dekretacja operacji księgowych
  • Weryfikacja kompletności księgowań
  • Kalkulowanie podatków dochodowych – bieżącego i odroczonego
  • Sporządzanie deklaracji CIT-8 etc.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz zespołem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość MS Office (Excel w szczególności)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość zagadnień związanych ze sprawozdawczością i raportowaniem)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań dla spółek giełdowych
  • Doświadczenie w samodzielnym pełnym przygotowywaniu sprawozdań finansowych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę stacjonarną
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów etc.)

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. kadr i płac Toruń
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Toruń
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Toruń
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Toruń
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293