Specjalista ds.obsługi rachunków
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
6. 6. 2024

1078459101

Obowiązki

  • Obsługę posprzedażową kart/rachunków.
  • Analizę i rozwiazywanie problemów posprzedażowych.
  • Współpracę z innymi jednostkami w celu skutecznego zarządzania procesami reklamacyjnymi.
  • Optymalizację procesów posprzedażowych w celu zwiększenia efektywności.
  • Przygotowywanie raportów i analiz w programie excel.

Wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy w sektorze bankowym.
  • Posiadasz doświadczenie w pracy przy projektach i optymalizacji procesów.
  • Masz zdolność do pracy zespołowej.
  • Jesteś wysoko  zorientowany na osiąganie celów.
  • Posiadasz umiejętność efektywnej komunikacji.
  • Jesteś ambitny i gotowy do podejmowania wyzwań.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu z zakresu optymalizacji procesów (np.: Lean Six Sigma).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851