Specjalista ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Moltton
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Lokalizacja
Katowice
Pracodawca
Moltton
Dodano
20.03.2024
Numer referencyjny
8461_7250

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Katowic, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania.

Zakres obowiązków:

  • Aktualizacja, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością ,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001,
  • Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze jakości na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych,
  • Uprawnienia Auditora ISO 9001,
  • Zaangażowanie,
  • Komunikatywność,
  • Dobra organizacja pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju.

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179