Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
REMONTOWA SHIPBUILDING SPÓŁKA AKCYJNA
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie ewidencji zarządzanych nieruchomości wraz z dokumentacją techniczną;
  • Monitorowanie aktualnego stanu wykorzystania nieruchomości;
  • Inicjowanie działań zapewniających efektywne wykorzystanie nieruchomości poprzez dzierżawę lub najem innym podmiotom gospodarczym;
  • Pozyskiwanie najemców/dzierżawców celem optymalnego wykorzystania nieruchomości;
  • Udział w negocjacjach z najemcami/dzierżawcami, sporządzanie stosownych umów, prowadzenie rejestru umów;
  • Wystawianie faktur najemcom/dzierżawcom, monitorowanie płatności, waloryzacja;
  • Nadzór nad podwykonawcami;
  • Administrowanie szatnią i przepustkami osobowymi oraz wjazdowymi;
  • Przygotowywanie sprawozdań okresowych i rocznych;
  • Bieżące nadzorowanie prawidłowości eksploatacji wynajmowanych/dzierżawionych nieruchomości;
  • Współpraca ze stoczniowymi służbami technicznymi w celu utrzymania nieruchomości w odpowiednim stanie technicznym;
  • Inicjowanie działań zmierzających do obniżenia kosztów eksploatacji zarządzanych nieruchomości;
  • Planowanie modernizacji, napraw, konserwacji oraz inwestycji dot. zarządzanych nieruchomości.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość przepisów dotyczących VAT w zakresie niezbędnym do fakturowania;
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem nieruchomościami;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • Komunikatywność.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Dofinansowanie do programu MultiSport;
  • Dużą dozę odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu obowiązków;
  • Stały rozwój kompetencji poprzez realizację ambitnych zadań;
  • Możliwość współpracy z największymi Armatorami i firmami z branży okrętowej;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, a wśród nich m.in. karty podarunkowe 2x w roku, dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne upominki dla dzieci;
  • Możliwość udziału w zawodowych szkoleniach wewnętrznych, finansowanie kursów specjalistycznych i udziału w konferencjach.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532