Specjalista ds. Zarządzania
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Odlewnia Żeliwa S. i B. Mioduszewscy sp.j.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Word, Excel Poziom zaawansowany, Umiejetność dostosowania się do zleconych nowych, dynamicznych zadań, umiejetność uczenia się i realizowania nowych zadań wymagających znalezienia rozwiązań i możliwości, przemawianie do i szkolenie wielu osób, mile widziany brak blokady językowej oraz komunikatywny j. angielski

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe. Wykonywanie zleconych prac biurowych w zakresie BHP, ISO, PPOŻ, Pisma z urzędami, prowadzenie dokumentacji systemowej, audytowanie wewnętrzne, ochrona środowiska, prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

Uwaga: Kontakt zostanie nawiązany z wybranymi kandydatami. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej odbedzie się praktyczny test wiedzy word, excel, wiedzy ogólnej o prowadzeniu przedsiebiorstwa, umiejetności poradzenia sobie z nieznanym wczesniej zadaniem.

OFERUJEMY:

Pracę w zakresie dynamicznych zadań, pełne przeszkolenie z powierzonych zadań, lekcje j.angielskiego w czasie pracy, pakiet socjalny, możliwość podnoszenia kompetencji, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych. parking pracowniczy.

  • Praca Grudziądz
  • Specjalista ds. Zarządzania Grudziądz
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Grudziądz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Grudziądz
  • Specjalista ds. PR Grudziądz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Grudziądz
  • Specjalista ds. Zakupów Grudziądz
  • Specjalista ds. marketingu Grudziądz
  • Specjalista ds. ofertowania Grudziądz
  • Specjalista ds. Eksportu Grudziądz
  • Specjalista ds. transportu Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228