Specjalista ds. planowania produkcji
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
RYCHIGER Poland Sp. z o.o.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie, zarządzanie i monitorowanie harmonogramu produkcji,
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń i optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych,
  • weryfikację planów produkcyjnych pod względem dostępności: maszyn, surowców i kooperacji,
  • analiza dostępności surowców i półproduktów produkcyjnych, celem zapewnienia ciągłości produkcji,
  • ścisła współpraca z działem produkcyjnym, technologicznym oraz magazynem w celu kompleksowej realizacji zamówień,
  • przygotowywanie zestawień i raportów, planów sprzedaży
  • monitorowanie przebiegu dokumentów na etapie produkcji
  • analiza ryzyka niedotrzymania terminów

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja w dziedzinie planowania, organizacji lub zarządzania produkcją),
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku planisty produkcji (najlepiej w produkcji małoseryjnej, prototypowej),
  • umiejętność planowania: czasu, obciążenia stanowisk produkcyjnych, terminów realizacji zleceń,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, (biegła znajomość MS Excel),
  • doświadczenie pracy w systemie typu ERP,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym technicznego)
  • samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie

OFERUJEMY:
  • Interesującą pracę w miłej atmosferze w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo, świadczenia z funduszu socjalnego, dofinansowanie kart multisport,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dużą różnorodność zadań, umożliwiającą rozwój zawodowy
  • pracę w zespole nastawionym na ciągły rozwój umiejętności i wiedzy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa telefoniczna.

  • Praca Grudziądz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Grudziądz
  • Specjalista ds. Zakupów Grudziądz
  • Specjalista ds. marketingu Grudziądz
  • Specjalista ds. ofertowania Grudziądz
  • Specjalista ds. Zarządzania Grudziądz
  • Specjalista ds. Eksportu Grudziądz
  • Specjalista ds. transportu Grudziądz
  • Specjalista ds. HR Grudziądz
  • Specjalista ds. turystyki Grudziądz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030