Specjalista ds. Zapewnienia Jakości - rekrutacja online
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Zapewnienia JakościMiejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja działań wyjaśniających przyczyny odchyleń czy zdarzeń jakościowych,
  • Aktywny udział w Kontroli Zmian,
  • Stałe doskonalenie procesów, nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych, zarządzanie ryzykiem,
  • Opracowywanie i wdrażanie dokumentacji systemowych Farmaceutycznego Systemu Jakości,
  • Udział w audytach,
  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń dotyczących Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne lub farmaceutyczne,
  • Doświadczenie w pracy związanej z zapewnieniem jakości,
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie,
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport,
  • Dofinansowanie do wypoczynku.

  • Praca Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678