Specjalista ds. Zapewnienia Jakości (j.angielski)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
FOODjobs
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Specjalista ds. zapewnienia jakości (j.angielski)
Miejsce pracy: woj. łódzkie
ZADANIA:
• Wdrażanie polityki i procedur dotyczących bezpieczeństwa i jakości żywności
• Codzienne przeprowadzanie audytów GMP
• Zbieranie i przygotowanie prób do paneli sensorycznych
• Regularnie przeprowadzanie paneli smakowych zgodnie z wymaganiami klientów i trendami
• Przeprowadzanie szkoleń dla kierowników produkcji w zakresie wykrywania metali, sprawdzania masy oraz obsługi maszyny FOSS
• Cotygodniowa kalibracja wagi i czujnika temperatury
• Pobieranie wymazów z rąk oraz wymazów powierzchniowych
• Przeprowadzanie i rejestrowanie codziennych kontroli na wszystkich etapach procesu, np. kontrole masy połowu i stałej masy, kontrole CCP, kontrole automatycznego kodowania, kontrole dostaw surowca
• Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, wdrażanie działań zapobiegawczych
• Pomoc w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych
• Raportowanie bezpośrednio do Managera Fabryki
WYMAGANIA:
• Wykształcenie kierunkowe – Technologia Żywności i pokrewne – mile widziane
• Praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcji spożywczej
• Certyfikat jak i praktyczna znajomość z standardów jakościowych IFS/BRC, HACCP
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
• Otwartość, zaangażowanie oraz sumienność
OFERTA:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Jasna ścieżka kariery w kierunku Managera Jakości
• Ciekawa i odpowiedzialna praca w międzynarodowym środowisku
• Zapewnione posiłki pracownicze – codzienny catering

  • Praca Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179