Specjalista ds. Zaopatrzenia
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódzkie, Polska
Global Food Hygiene
14. 3. 2024

Poznaj Nas ! Jesteśmy producentem, importerem art. BHP dla branży spożywczej. Szczegółowe informacje o firmie znajdziesz na www.globalhygiene.pl
W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:
SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Aktywny udział w ustalaniu strategii zakupowej oraz budżetowej zgodnie z planami produkcyjnymi
Koordynowanie i nadzór nad realizacją harmonogramu dostaw surowców
Pozyskiwanie ofert i wyszukiwanie alternatywnych dostawców surowców, analiza trendów
Bieżąca analiza cen surowca na rynku
Zbieranie i weryfikacja ofert surowca
Analiza konkurencji
Planowanie materiałów i zakupów niezbędnych do zachowania ciągłości produkcji
Prowadzenie negocjacji kontraktów i umów z dostawcami
Budowanie i rozwój prawidłowych relacji z kontrahentami, ocena i kwalifikacja dostawców,
Współpraca z działem handlowym i produkcji
Przygotowywanie raportów i analiz Inne zadania zlecone przez zarząd
WYMAGANIA:
Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką/ zakupami)
Praktyczna znajomość systemów informatycznych klasy ERP
Biegła obsługa pakietu MS Office (Excel)
Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych
Komunikatywność oraz umiejętność współpracy
Znajomość procesów zakupowych i logistycznych
Samodzielność i dobra umiejętność pracy pod presją czasu OFERUJEMY
• Umowę o prace lub kontrakt B2B
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
• Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Niezbędne narzędzia pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Global Food Hygiene prosimy o przesyłanie aplikacji w tytule wpisując imię, nazwisko oraz nazwę stanowiska. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)” Jeśli chcesz aby twoje CV było brane pod uwagę w kolejnych procesach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”
Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ta aplikacja prowadzonego przez GLOBAL FOOD HYGIENE D.URBAŃSKI Spółka Komandytowa z siedzibą w Sieradzu,. Kuśnie 41D, Sieradz 98-200 e-mail @ („Administrator”). Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie globalhygiene.pl/polityka-prywatnosci-2/

  • Praca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179