Analityk ds. ulg i umorzeń - wyniki naboru
  • Zduńska Wola
Zduńska Wola, Zduńska Wola, łódzkie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345274

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia realizację zadań z zakresu udzielania ulg lub umarzania należności z tytułu składek, kosztów egzekucyjnych, należności cywilnoprawnych, nienależnie pobranych świadczeń, bezpodstawnie pobranych świadczeń oraz ulg w postępowaniach egzekucyjnych.

Wymagania

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, ekonomia, administracja)
  • minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • podstawowa znajomość ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
  • umiejętność przeprowadzania analizy finansowej lub analizy możliwości płatniczych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność współpracy
  • orientacja na cel i na jakość
  • elastyczność
  • umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • nastawienie na rozwój

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny (z zaznaczeniem stanowiska i komórki organizacyjnej o które ubiega się kandydat)
  • dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Powyższe dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty.

Dodatkowe informacje:

  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • proces rekrutacji obejmować będzie sprawdzenie wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną
  • nadesłanych dokumentów nie zwracamy
  • oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń
  • atrakcyjne godziny pracy
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie
  • konieczność odbywania podróży służbowych
  • budynek 6-piętrowy z windą
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze
  • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Ogłoszenie listy kandydatów

Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne:

1. Weronika Bochen, Zduńska Wola

2. Klaudia Fajkowska, Wojsławice

3. Joanna Gąsiorowska, Maciejów

4. Beata Kajda, Zagóra

5. Anna Kałuża, Sieradz

6. Anna Morawska, Widawa

7. Magdalena Rozmarynowska, Zduńska Wola

8. Iwona Szymczak, Sieradz

9. Renata Stachurska, Sieradz

Ogłoszenie wyników naboru:

Rekrutacja zakończona niepowodzeniem.

W wyniku rekrutacji nie wyłoniono kandydata do zatrudnienia.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Zduńska Wola
  • Zduńska Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692