Specjalista ds. zaopatrzenia
  • Lućmierz-Las
łódzkie, Lućmierz-Las, łódzkie, Polska
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zapytań ofertowych z zakresu zakupów materiałów i usług,
  • analiza ofert,analiza rynku i poszukiwanie alternatywnych dostawców,
  • zamawianie wyrobów hutniczych i innych komponentów niezbędnych do produkcji konstrukcji stalowych i funkcjonowania zakładu,
  • nadzór nad przebiegiem procesów zakupowych, w tym nad terminową realizacją zamówień,
  • bieżąca współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • współpraca z pionem zakupów Grupy w Niemczech,
  • ustalanie i negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,
  • obsługa reklamacji związanych z obszarem zakupu materiałów i usług,
  • sporządzanie raportów i analiz z obszaru zakupów.

Nasze wymagania

  • ukończone studia o kierunku: Logistyka, Ekonomia, Kierunek Mechaniczny,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość wyrobów hutniczych i podstawowych gatunków stali węglowych konstrukcyjnych będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • zdolności negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • dodatek pieniężny na dojazdy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MyBenefit,
  • dofinansowanie do żłobka/ przedszkola dziecka,
  • możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,
  • dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",
  • paczki świąteczne dla Pracowników i ich dzieci,
  • szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678