Specjalista ds. Content Marketingu
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
Zamel
13. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie contentu na potrzeby stron internetowych, bloga, artykułów,
  • prowadzenie portali społecznościowych firmy,
  • monitorowanie obecności firmy w portalach zewnętrznych (marketing szeptany),
  • tworzenie materiałów marketingowych na podstawie tekstów źródłowych,
  • tworzenie treści do katalogów,
  • przygotowywanie e-mailingów, biuletynów, prowadzenie kampanii internetowych,
  • organizacja, udział w eventach firmowych: targi branżowe, imprezy integracyjne,
  • współpraca z członkami działu marketingu,
  • współpraca z wewnętrznymi działami w firmie w zakresie swoich obowiązków.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania treści w wyszukiwarkach internetowych,
  • "lekkie pióro",
  • poprawność językowa,
  • znajomość obsługi narzędzi Google Analytics,
  • doskonała organizacja czasu pracy, samodzielność i skrupulatność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu działalności firmy.
  • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075