Specjalista ds. Zamówień Publicznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
13. 4. 2024

zatrudni w Dziale Zamówień Publicznych na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • prowadzenie spraw z zakresu zamówień publicznych w oparciu o tryby przewidziane w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz zamówień publicznych o wartości szacunkowej poniżej kwoty 130 000,00 złotych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi regulacjami UMP a w szczególności:
    • szeroko rozumiane przygotowywanie i realizację postępowań
    • udział w pracach komisji przetargowych
    • prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi zamówieniami w tym przygotowywanie specyfikacji warunków zamówienia wraz z niezbędnymi dokumentami
    • weryfikacja proponowanych warunków udziału w postępowaniu czy kryteriów oceny ofert sporządzanie projektów pism dotyczących m.in. wezwania do złożenia wyjaśnień, odpowiedzi na odwołania
    • prowadzenie korespondencji z wykonawcami
  • udział w planowaniu, nadzór, prowadzenie rejestrów i sprawozdań związanych z realizowanymi zamówieniami publicznymi
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie przygotowywania i prowadzenia postępowań o udzieleniu zamówienia publicznego
  • obsługa systemów informatycznych związanych z udzielaniem zamówień publicznych
  • archiwizacja dokumentacji

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • wykształcenie wyższe (preferowane Prawo, Administracja)
  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych - min. 3 - 4 lata
  • doświadczenie członka komisji przetargowej w funkcji sekretarza - min. 1 rok
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • znajomość przepisów Ustawy z dnia 11 września 2019 r. ‒ Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy
  • umiejętność redagowania dokumentów administracyjnych (zewnętrznych i wewnętrznych) w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
  • samodzielność, skrupulatność, umiejętności organizacyjne, pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w jednostkach sektora finansów publicznych, w tym w podmiotach leczniczych lub po stronie wykonawcy, w zakresie branży medycznej
  • wykształcenie uzupełniające z zakresu zamówień publicznych (studia podyplomowe)
  • znajomość platform służących do przeprowadzania postępowań np. ezamowienia.gov, platformazakupowa.pl (komunikacja za pomocą platformy, prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych przy użyciu środków komunikacji elektronicznej)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej z ponad 100-letnią historią
  • umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
  • możliwość dalszego rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293