Kierownik Działu Zamówień Publicznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
9. 5. 2024

zatrudni w Dziale Zamówień Publicznych, na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • merytoryczny nadzór nad pracą Działu Zamówień Publicznych
  • organizowanie pracy Działu Zamówień Publicznych
  • nadzór nad prawidłowością prowadzonych postępowań pod kątem zgodności z obowiązującym prawem oraz wewnętrznymi regulacjami Uniwersytetu, a w szczególności opiniowanie proponowanego trybu udzielenia zamówienia oraz nadzór nad prawidłowością i kompletnością sporządzonej dokumentacji
  • bieżące zapoznawanie się z powszechnie obowiązującym prawem i wewnętrznymi regulacjami Uniwersytetu oraz zapoznawanie pracowników z tymi regulacjami
  • prowadzenie postępowań o udzielanie zamówień publicznych oraz wstępnych konsultacji rynkowych
  • opracowywanie wewnętrznych regulacji Uniwersytetu z zakresu prawa zamówień publicznych
  • opracowywanie planu zamówień/planu postępowań o udzielenie zamówień publicznych we współpracy z innymi komórkami Uniwersytetu
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie przygotowywania i prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, wyjaśnianie kwestii związanych z prawem zamówień publicznych, szkolenia
  • sprawozdawczość w sprawie zamówień publicznych
  • nadzór nad archiwizacją dokumentacji

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: Prawo, Administracja
  • biegła znajomość przepisów Ustawy z dnia 11 września 2019 r. ‒ Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu pracowników
  • umiejętność tworzenia i opiniowania wewnętrznych regulacji Uniwersytetu z zakresu zamówień publicznych
  • minimum 5-letni staż pracy, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku związanym z przygotowaniem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w jednostkach sektora finansów publicznych
  • preferowane minimum 3-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • preferowana znajomość platform służących do przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, np. platformazakupowa.pl, ezamowienia.gov.pl
  • preferowana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • wysoki poziom etyki zawodowej, gotowość do stałego doskonalenia zawodowego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej z ponad 100-letnią historią
  • umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
  • możliwość dalszego rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • szereg szkoleń zewnętrznych jak i wewnętrznych
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)

  • Praca Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246