Specjalista ds. Zakupów
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
VECTRA S.A.
17. 4. 2024

Do naszego dynamicznie rozwijającego się Działu Zakupów, działającego w ramach największego operatora telewizji kablowej w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów z zaawansowaną wiedzą z zakresu technologii i informatyki.

Zakres obowiązków / zadania do realizacji:

  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Analiza danych i trendów rynkowych
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami, w tym pozyskiwanie informacji o nowych źródłach dostaw
  • Wspieranie działów merytorycznych w szacowaniu kosztów
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami

Wymagane doświadczenie i umiejętności:

  • Doświadczenie w zakupach, mile widziana tematyki zakupów na poziomie strategicznym
  • Znajomość rynku dostawców w obszarach technologicznych i IT
  • Umiejętność pracy w zespołach
  • Umiejętności negocjacyjne i myślenie strategiczne
  • Orientacja na osiąganie celów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Co oferujemy:

  • Interesującą pracę w wiodącej organizacji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość wpływu na nowo powstające procesy zakupowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przestrzeń na realizację własnych inicjatyw
  • Praca w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • Preferencyjne warunki na usługi oferowane przez Vectrę

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Specjalista ds. PR Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782