Purchaser / Specjalista ds. zakupów
  • Sopot
Sopot, Sopot, pomorskie, Polska
SMT Shipping Poland sp.z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje o firmie: www.smtshipping.com

Opis stanowiska

  • Purchaser będzie odpowiedzialny za zakupy oraz organizację dostaw produktów na statki.
  • Praca pod presją czasu, wymagana znajomość procedur spedycyjnych, porównywanie cen od dostawców, kosztów transportu, przepisów celnych.
  • Współpraca z agentami, dostawcami, kapitanami statków i superintendentami.
  • Koordynowanie współpracy pomiędzy tymi wszystkimi osobami.

Wymagania

  • Wymagane i niezbędne jest doświadczenie na takim samym stanowisku w Purchasing Dept. z innych firm shippingowych.
  • Niezbędne doświadczenie w Purchasing Dept. z innych firm shippingowych oraz biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Benefity: zdrowotne (dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej), sportowy (karta MultiSport), lunche po preferencyjnych cenach.

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963