Specjalista ds. zakupów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
La MakeUp Sp. z o.o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • przygotowywanie prezentacji oraz wstępnych ofert dostosowanych do potrzeb kontrahentów
  • komunikacja telefoniczna oraz mailowa z dostawcami
  • wyszukiwanie top produktów i zamawianie ich bezpośrednio u dostawców
  • ścisła współpraca z różnymi działami w firmie

WYMAGANIA:
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • silna orientacja na realizację celów
  • inicjatywa i kreatywność
  • zaangażowanie, elastyczność i umiejętność pracy pod presją
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość branży kosmetycznej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę
  • stabilna i pełna wyzwań praca w dobrze skomunikowanej części Mokotowa
  • przyjazna atmosfera pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228