Młodszy specjalista ds. Zakupów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Stump Franki sp. z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy chętnego/ chętnej do pracy na stanowisku

Obowiązki

  • Poszukiwanie oraz kwalifikacja nowych dostawców na potrzeby kontraktów budowlanych
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert
  • Negocjacje, zawieranie umów oraz składanie zamówień zakupu
  • Zakładanie zamówień w systemie SAP
  • Przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych
  • Zapewnienie terminowych dostaw zgodnie z wymaganiami klienta wewnętrznego
  • Okresowa ocena dostawców
  • Sporządzanie zestawień, raportów

Wymagania

  • Mile widziane ukończone studia wyższe (preferowane kierunki ścisłe),
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność myślenia analitycznego,
  • Sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu,
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

  • Jesteśmy specjalistyczną firmą budowlaną z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku fundamentów specjalnych Stump Franki sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570