Specjalista ds. zakupów
  • Wrocław, Kraków, Poznań/Praca Zdalna
dolnośląskie, Wrocław, Kraków, Poznań/Praca Zdalna, dolnośląskie, Polska
HAYS
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wrocław, Kraków, Poznań/Praca Zdalna
NR REF.: 1188879

Dla naszego klienta, jednej z największych na świecie firm logistycznych poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Planning & Administrator Assiociate.
Główne obowiązki:
-Wsparcie zespołu zarządzającego kontraktami: rewizja, aktualizacja, dbanie o kompletność dokumentacji, archiwizacja; -Proaktywne zarządzanie procesem podpisywania kontraktów, dbanie o kompletność dokumentacji.-Bieżąca współpraca i kontakt z wewnętrznymi pracownikami firmy -Monitorowanie płatności oraz numerów PO (zamówień) i współpraca z działem finansowym.-Wsparcie działu Sort Tech (dział inżynieryjny - IT) w prowadzeniu wewnętrznych projektów administracyjnych
Wymagania:
- 1-3 lata doświadczenia w obszarze zakupów operacyjnych (purchasing), administracji, finansów- Znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym (tabele przestawne, wyszukaj pionowo) - Znajomość systemów Oracle i Ancora będzie dodatkowym atutem.- Biegła znajomość języka angielskiego (C1/C2).- Umiejętność zarządzania czasem- Proaktywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
- Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce.- Sprzęt niezbędny do pracy HO- Możliwość rozwoju w dynamicznym i międzynarodowym środowisku- Umowę na czas określony, wstępny kontrakt przewidziany na okres ok. 2 lat, możliwość współpracy długofalowej z klientem- Benefity: opieka medyczna i karta Multisport

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392