Specjalista ds. zakupów
  • Ścinawka Średnia
dolnośląskie, Ścinawka Średnia, dolnośląskie, Polska
ZETKAMA Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie planów zakupów dla określonych kategorii, krótko i długookresowych
  • dokonywanie zakupów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • optymalizacja kosztów operacyjnych poprzez poszukiwanie alternatywnych dostawców
  • negocjowanie cen oraz warunków handlowych
  • koordynacja i optymalizacja transportu zewnętrznego
  • udział w projektach prowadzonych przez Dział Zakupów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • doświadczenie w zakresie zakupów, logistyki
  • znajomość j. angielskiego (B2/C1)
  • znajomość incoterms
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży metalowej (odlewniczej)
  • znajomość systemów klasy ERP (preferowany IFS)

To oferujemy

  • stabilna praca - działamy z sukcesami na rynku ponad 75 lat!
  • motywacyjny system wynagradzania
  • samodzielne stanowisko pracy, możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, świadczenia dostępne na platformie benefitowej, dofinansowane posiłki, program grupowego ubezpieczenia, świadczenia z funduszu socjalnego
  • udział w szkoleniach oraz dostęp do platform e-learningowych
  • zgrany zespół współpracowników i przyjazną atmosferę pracy - ponad 50% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584