Specjalista ds. zakupów
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
REKORD HALE NAMIOTOWE Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS

Firma REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Godziny pracy 08:00 – 16:00 [praca stacjonarna

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie i analiza ofert od dostawców;
  • zaopatrzenie firmy w niezbędne materiały;
  • tworzenie zamówień systemowych;
  • współpraca z magazynem w celu weryfikacji zapotrzebowań;
  • opisywanie faktur i przekazywanie ich do działu księgowości;
  • negocjacja warunków z kontrahentami;
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami;
  • współpraca z innymi działami w firmie, takimi jak produkcja, logistyka, sprzedaż, aby zapewnić optymalne działanie procesu zaopatrzenia;
  • nadzór nad dokumentacją zakupową.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – MILE WIDZIANY;
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel;
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP;
  • zdolność do samodzielnej analizy danych i wyciągania wniosków;
  • terminowość i odpowiedzialność za prowadzone projekty;
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność;

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opiekę zdrowotną;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • platformę do nauki języków obcych;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584