Specjalista ds. Zakupów
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
TASKOPROJEKT S.A.
23. 5. 2024

Obowiązki

  • zarządzanie procesem zakupu towarów i usług (analiza zapotrzebowania materiałowego, generowanie zamówień, kontakt z dostawcą, kontrola terminowości i jakości dostaw, obsługa procesu reklamacyjnego)
  • tworzenie zapytań ofertowych, zbieranie ofert od dostawców, negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami, monitorowanie rynku i zarządzanie portfelem dostawców
  • monitorowanie potwierdzeń zamówień, dbanie o terminowość dostaw materiałów do produkcji
  • optymalizacja procesów w obszarze zakupów
  • dbałość o poprawne i aktualne dane w systemie ERP
  • współpraca z pozostałymi działami w celu realizacji polityki zakupowej firmy
  • administracja dokumentami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane logistyczne, ekonomiczne, techniczne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - minimum 3 lata
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację z dostawcami
  • doświadczenie w pracy w systemach ERP, znajomość programów pakietu Office (Outlook, Excel, Word, Powerpoint)
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i budowaniu efektywnej współpracy z dostawcami
  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów związanych z realizacją procesu zakupowego
  • dokładność, skrupulatność, terminowość, odpowiedzialność
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w niekorporacyjnym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kartę Multisport
  • korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • bony świąteczne

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509