Specjalista ds. wynajmu / Biuro Nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Mhome
8. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnię do biura nieruchomości specjalistę ds. wynajmu.
Twój zakres obowiązków: - aktywne pozyskiwanie ofert nieruchomości (rozmowy telefoniczne, spotkania) w zakresie wynajmu
- pozyskiwanie ofert w zakresie zarządzania i administrowania najmem
- obsługa klientów,
Nasze wymagania:
- zaangażowania, otwartości, komunikatywności,
- dyspozycyjności,
- motywacji do pracy, samodyscypliny,
- umiejętności organizacji pracy własnej, oraz do pracy zespołowej,
- odpowiedzialności,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta.
To oferujemy:
- pracę w zgranym zespole, w "rodzinnej" atmosferze,
- szkolenie przygotowujące Kandydatów do pracy,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje,
- elastyczne warunki zatrudnienia oraz pracy,
- *dla osób z doświadczeniem - indywidualne warunki.
* po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z klazulą o ochronie danych osobowych.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963