Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (m/k)
  • warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie, Polska
Trenkwalder
21. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres zadań:

  • przygotowywanie oferty budżetowej /handlowej,
  • przygotowywanie analizy ryzyka i szans,
  • opracowywanie warunków handlowych i finansowych/komercyjnych,
  • rejestracja ofert zgodnie z zasadami wewnętrznymi działu,
  • rating finansowy klienta,
  • przegląd ofert zgodnie z wymaganiami (Protokół przeglądu oferty/umowy),
  • wsparcie Specjalisty ds. handlowych w prowadzeniu negocjacji,
  • przygotowywanie umów i kompletnej dokumentacji kontraktowej,
  • przegląd zgodności zamówienia z ofertą/wynegocjowaną umową,
  • kompletowanie dokumentacji projektowej dla Działu Realizacji.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze finansów, bankowości lub sprzedaży (3-5 lat),
  • biegła znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • wykształcenie wyższe,
  • samodzielność w planowaniu i realizacji zadań,
  • wiedza na temat zagadnień handlowo-prawnych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa,
  • premię wypłacaną na koniec roku finansowego,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026