Konsultant ds. sprzedaży szkoleń ORKE
  • warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie, Polska
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

We WSiP stawiamy na innowacyjne podejście.

Jesteśmy pracodawcą, który stwarza możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym. Zatrudniamy specjalistów z obszaru sprzedaży, marketingu, IT i digital, a także redaktorów, autorów i trenerów.

WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej. Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.​​

W związku z rozwojem zespołu sprzedaży w Ośrodku Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych dla którego organem prowadzącym jest WSiP, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół

Główne zadania:

  • Aktywna sprzedaż szkoleń i realizacja celów sprzedażowych we wskazanym regionie
  • Budowanie trwałych relacji z osobami decyzyjnymi w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych
  • Diagnoza potrzeb szkoleniowych i doradztwo w zakresie wyboru szkoleń ORKE
  • Przygotowanie ofert handlowych szkoleń dla rad pedagogicznych i kadry zarządzającej
  • Raportowanie efektów pracy w terenie
  • Monitorowanie jakości realizowanych szkoleń ORKE
  • Uczestnictwo w wydarzeniach edukacyjnych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w promocji i sprzedaży usług w placówkach oświatowych
  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe i chęć uczenia się
  • Umiejętności prowadzenia skutecznych rozmów handlowych
  • Umiejętność planowania, organizacji i realizacji działań handlowych w terenie
  • Orientacja na potrzeby klienta i własne cele
  • Gotowość do pracy terenie
  • Prawo jazdy kat. B

Korzyści dla Ciebie?

  • Umowa o pracę oraz niezbędne narzędzia (samochód, tablet, telefon)
  • Wynagrodzenie oraz premia za wyniki, konkursy sprzedażowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia produktowe, systemowe i sprzedażowe rozwijające kompetencje
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole ORKE

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • Konsultant warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509