Specjalista ds. weryfikacji kontrahenta
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Rafineria Gdańska
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

TWOJE ZADANIA

  • Weryfikacja i analiza finansowa kontrahenta (głównie dostawców)
  • Wydawanie rekomendacji do współpracy i ocen
  • Zbudowanie i prowadzenie bazy danych kontrahentów Excel
  • Uzgadnianie z klientem wewnętrznym potrzeb w obszarze weryfikacji
  • Współpraca z działem zakupów oraz biurem bezpieczeństwa
  • Budowa modeli ratingowych, scoringowych
  • Opiniowanie i analiza proponowanych zabezpieczeń

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe (preferowane ekonomiczne lub pokrewne) preferowane kierunki: ekonomia, finanse, ekonometria, matematyka finansowa
  • Bardzo dobra znajomość analizy finansowej
  • Umiejętność syntezy i analizy danych oraz tworzenia raportów
  • Znajomość tematyki zabezpieczeń stosowanych przy realizacji umów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca z anglojęzycznymi dokumentami)
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność, sumienność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność. otwartość, pozytywne nastawienie do pracy w zespole i ogólnie do pracy

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  • praca w najnowocześniejszej rafinerii processingowej w Europie
  • umowa o pracę (pierwsza umowa o pracę na okres 12 m-cy)
  • możliwość otrzymania premii miesięcznej/ kwartalnej/ rocznej oraz nagrody specjalnej
  • przestrzeń do czerpania z najlepszych praktyk dwóch właścicieli
  • możliwość współpracy z ekspertami z branży rafineryjnej

BENEFITY

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • opieka medyczna
  • karta paliwowa
  • ubezpieczenie na życie
  • nagroda roczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • opieka dentystyczna
  • parking
  • dofinansowanie wypoczynku

Rafineria Gdańska Sp. z o.o. jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej złożonych technologicznie rafinerii w tej części Europy. Rocznie przerabiamy ponad 10 mln ropy, którą dostarczamy naszym właścicielom, w ramach modelu biznesowego JV. Dążymy do doskonałości w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i niezawodności produkcji. Cenimy elastyczność w działaniu, inwestujemy w przyszłość, kreując naszą strategię w oparciu o społeczną odpowiedzialność biznesu i projekty wspierające zrównoważony rozwój.

Wiemy, że najlepsze wyniki nigdy nie są dziełem przypadku, a wynikają z zaangażowania, pracy i nieustannego dążenia do rozwoju – zainstaluj się w Rafinerii i zobacz dlaczego praca u nas naprawdę ma znaczenie!

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696