Specjalista ds. utrzymania sieci
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie elementów sieci radiowej i transmisyjnej na podległym obszarze
  • Zarządzanie firmami zewnętrznymi w zakresie usuwania awarii sieci
  • Odbiory techniczne nowych elementów sieci na wyznaczonym terenie
  • Integracja nowych elementów sieci z istniejącą infrastrukturą
  • Administrowanie i ewidencja technicznych zasobów sieci
  • Zarządzanie magazynem i logistyka części zamiennych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie o profilu technicznym, preferowane: telekomunikacja, elektronika lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w warunkach stresu i pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów – samodzielność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Orientacja na klienta, systematyczność, komunikatywność
  • Gotowość do pełnienia dyżurów (po okresie próbnym/ co 5-6 tyg)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w utrzymaniu systemów telekomunikacyjnych: BTS/NDB, sieć transmisyjna, siłownie

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8-16:00 – po okresie próbnym dyżury
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku współpracującej z największymi operatorami telekomunikacyjnymi
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość z korzystania z firmowych zniżek w programie Multisport
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy na danym stanowisku
  • Możliwość korzystania z auta służbowego

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080