Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - rekrutacja online
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej międzynarodowej firmy inżynieryjnej, w związku z rozwojem działu utrzymania ruchu, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu.

Specjalista ds. Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • bieżące konserwacje/regulacje maszyn i urządzeń w hali produkcji
  • diagnozowanie i jak najszybsze usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie napraw i remontów zgodnie z książkami pracy maszyn i urządzeń
  • codzienny nadzór nad pracą wszystkich urządzeń znajdujących się w hali produkcji
  • okresowe przeglądy i naprawy maszyn i urządzeń
  • systematyczne prowadzenie dokumentacji działań w systemie
  • efektywne gospodarowanie zasobami magazynu części zamiennych i współprowadzenie  ewidencji rozchodów magazynu

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki/elektryki/pneumatyki/automatyki
  • doświadczenie w dziale UR w firmie produkcyjnej
  • postawa zorientowana na szukanie rozwiązań i ciągłego doskonalenia
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej także w weekend
  • komunikatywność i nastawienie do pracy zespołowej

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym (ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do Karty Multisport i prywatne ubezpieczenie) medyczne, karta lunchowa, preferencyjne warunki pożyczek dla pracowników)
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zgrany zespół specjalistów

  • Praca Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509