Analityk Sprzedaży - rekrutacja online
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla dynamicznie rozwijającego się klienta z branży eCommerce poszkujemy odpowiedniej osoby na stanowisko analityczne, które wiąże się z dużymi możliwościami rozwoju:

Analityk SprzedażyMiejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Analiza danych sprzedażowych, w tym raportowanie i prognozowanie wyników.
  • Identyfikacja trendów i możliwości poprawy efektywności sprzedaży.
  • Tworzenie rekomendacji dotyczących strategii sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w analizie danych sprzedażowych.
  • Znajomość narzędzi analitycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji między działami.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwości rozwoju w ramach struktur.
  • Możliwość pracy hybrydowej.

  • Praca Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064