Specjalista ds. utrzymania ruchu - Mechanik
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

-zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

-wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z wytycznymi

-sporządzanie raportów dotyczących przeglądów, napraw i awarii

-uczestniczenie w pracach na potrzeby modernizacji oraz instalacji nowych rozwiązań produkcyjnych

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku ok 3 lat

-gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

-znajomość układów pneumatyki i hydrauliki przemysłowej

-duża motywacja do pracy i chęć pogłębiania wiedzy

-mile widziane: znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

-umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

-pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

-wynagrodzenie podstawowe + miesięczne premie

-pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków 450zł/mc, wczasy pod gruszą, bony na święta, Medicover)

  • Praca Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659