Mistrz Utrzymania Ruchu
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • delegowanie zadań pracownikom,
  • bezpośredni udział w pracy podległych techników,
  • współpraca z innymi działami,
  • nadzór nad zespołem mechaników, elektryków oraz automatyków,

Wymagania:

  • około 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność naprawy maszyn,
  • umiejętność planowania działań (grafik pracy, ustalanie priorytetów)
  • znajomość mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • bogaty pakiet benefitów (m.in Multisport, dofinansowanie kolonii dla dzieci, preferencyjne ubezpieczenie, premię wakacyjną i świąteczną oraz wiele więcej,
  • umowę o pracę wraz z premią regulaminową do 8%;
  • darmowe posiłki w miejscu pracy

  • Praca Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228