Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
  • Złotkowo
wielkopolskie, Złotkowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Dla jednego z naszych klientów, prężnie rozwijającej się firmy z obszaru produkcyjnego poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. technicznych.

Szukasz pracy, w której zdobędziesz nowe umiejętności i rozwiniesz swoją karierę? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Wiedzy z zakresu mechaniki, automatyki, elektryki oraz pneumatyki maszyn i urządzeń
  • Dobrej znajomość rysunku technicznego,
  • Biegłej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Wysokich umiejętności analitycznych, znajomości metod rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Wdrożenie i szkolenia niezbędne do realizacji zadań
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość pracy kontraktowej)
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży nastawionej na wzrost organizacji i jej pracowników
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)

Zadania

  • Planowanie i nadzorowanie pracy serwisów zewnętrznych
  • Przeprowadzanie prac modernizacyjnych
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń, nanoszenie korekt i zmian do istniejącej dokumentacji;
  • Planowanie i nadzorowanie wykonania przeglądów parku maszyn oraz infrastruktury
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń
  • Przeglądy, konserwacje instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymi

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864