Elektromechanik utrzymania ruchu
  • Środa wielkopolska
Środa Wielkopolska, Środa wielkopolska, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Szukasz stabilnej pracy w której będziesz mógł się rozwijać? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko

elektromechanik utrzymania ruchu.

Miejsce pracy:Brzostek

Oczekujemy

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, mechanik, automatyk lub pokrewne)
  • Wiedza i umiejętności z zakresu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia SEP do 1 kW
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Mile widziane uprawnienia UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
  • Premie
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Dodatkowe benefity

Zadania

  • Utrzymywanie stałej sprawności maszyn i urządzeń na terenie zakładu
  • Serwisowanie oraz wykonywanie przeglądów
  • Wykonywanie napraw, regulacji i usuwania stanów awaryjnych
  • Raportowanie wg przyjętego w zakładzie sposobu zdarzeń, napraw, wykonania zadań i zaobserwowanych problemów technicznych

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Elektromechanik Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458